KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14177432
nr 1417 7432
Oidentifierad konstnär. Ej signerad. Nutida, kopia, Olja på duk, 74x101cm, yttermått inklusive ram: 86x111cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 6 september 2021
kl 20:49:17
400 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
1.100 kr
6
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
700 kr
7
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
7
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
8
7
1.400 kr
8